W piątek 26 kwietnia 2013 w sali patio PCKZiU w Pucku w obecności szkolnego pocztu sztandarowego, odbyło się uroczyste pożegnanie i  wręczenie nagród dyrektora szkoły oraz świadectw ukończenia szkoły absolwentom, przez panią dyrektor Hannę Rażyńską oraz pana dyrektora  Jarosława Lis z pomocą wychowawców : klasy III LO - pani Wioletty Zboińskiej, IV TE – pani Lucyny Borzyszkowskiej, IV TM/TI – pani Sylwii Markiewicz .
Na zaproszenie przybyli również przedstawiciele starostwa powiatowego: Wicestarosta Zygmunt Wiśniewski i  Główny Specjalista ds. Edukacji Romuald Głuszko, którzy także wygłosili okolicznościowe przemówienia i wręczyli nagrody starosty puckiego. W trakcie uroczystości pani Danuta Talarczyk wręczyła nagrody za osiągnięcia sportowe, pani dyrektor Mariola Włudzik i pani Monika Wołoszyk za działalność w samorządzie i osiągnięcia artystyczne, pan Dariusz Knitter za konkurs fotograficzny a pan Tadeusz Plotzke za działalność wolontariatu.  
Całość została zwieńczona znakomitym występem artystycznym przygotowanym przez uczniów klas młodszych pod opieką pani Moniki Wołoszyk.
Na zakończenie młodzież klas kończących podziękowała dyrekcji i nauczycielom, wręczyła kwiaty i jeszcze na kilka chwil wróciła do klas aby pożegnać się z wychowawcami.
Jednak większość z nich będziemy mieli jeszcze okazję spotkać w trakcie egzaminów maturalnych i zawodowych – życzymy zatem powodzenia!


Przygotował:
Dariusz Knitter

 

ankieta

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo