11listopadaW dniu 7 listopada 2014 r. w naszej szkole z okazji z okazji 96 rocznicy uzyskania przez Polskę niepodległości odbył się uroczysty apel poświęcony temu szczególnemu wydarzeniu.

Po wprowadzeniu sztandarów przez poczty sztandarowe został odśpiewany hymn państwowy. Następnie głos zabrał Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku Pan Jarosław Lis a następnie wicestarosta powiatu puckiego Pan Zygmunt Wiśniewski, który przedstawił tło historyczne tamtych wydarzeń. Punktem kulminacyjnym obchodów Święta Niepodległości było ślubowanie uczniów klas pierwszych. Po ślubowaniu uczniowie naszej szkoły przedstawili część artystyczną. W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciela Starostwa Powiatowego w Pucku z starostą powiatu puckiego panem Wojciechem Dettlaffem, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły oraz zaproszeni goście.

Tekst i zdjęcia
Piotr Widerski

ankieta

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo