W piątek 4 pażdziernika 2019 r. nasi najlepsi w swoich kwalifikacjach zawodowych uczniowie zostali nagrodzeni specjalnie ufundowanymi nagrodami, stypendiami Dyrektora i certyfikatami. 

Wyróżnienia te zostały uroczyście wręczone przez Dyrektora w asyście kadry kierowniczej, wychowawców i nauczycieli, przedstawicieli pracodawców oraz Starszego Cechu Rzemiosł Różnych w Pucku.

Tak liczna grupa nagrodzonych uczniów (z których niektórzy to już nasi absolwenci) obrazuje zarówno ich zdolności i umiejętności jak i też wysoki poziom kształcenia zawodowego jaki reprezentujemy. Szkoła, dzięki swojej kadrze nauczycieli, jest zatem w stanie zapewnić wszystkim odpowiednie możliwości do uzyskania wyników często znacznie przekraczających średnie wojewódzkie jak i krajowe.

Gratulujemy wszystkim, którzy wykorzystali stworzone dla nich warunki i osiągneli sukces na polu podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych, życzymy oczywiście kolejnych a wszystkich pozostałych zachęcamy do pójścia w ślady tych już wyróżnionych!

 

Tekst :

Dariusz Knitter

Zdjęcia:

Dariusz Knitter, Mirosław Drożak


Szukasz pomocy

ankieta

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo