W miniony piątek 20 wrzesnia 2019 r. z okazji jubileuszu MKS KORAB Puck przedstawiciele klubu spotkali się z samorządowcami z powiatu puckiego, którzy złożyli im serdeczne gratulacje i podziękowania.

W uroczystościach, które odbyły się w siedzibie naszej szkoły – gdzie zespół działa i trenuje, wzięło udział wielu prominentnych gości m.in. Marszałek Województwa Pomorskiego, Dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego, Poseł na Sejm RP, Senator RP, V-ce Starosta Powiatu Puckiego, Burmistrz Miasta Puck, Wójt Gminy Puck.

Wydarzenie uświetniły występy muzyczne i taneczne uczniów naszej szkoły. Jak zwykle można było liczyć na klasy 2 TE, 2 TL, 3TL, 3 B. Wśród młodych artystów nie zabrakło reprezentantów klas pierwszych – 1C, 1D, i 1 TE.

Pomocą w przygotowaniu potraw oraz obsłudze gości na sali bankietowej zajęli się tradycyjnie uczniowie klas gastronomicznych- 4 TŻiUG, 3 B oraz 2 B.

Drużyna MKS Korab wielokrotnie uzyskiwała bardzo dobre wyniki na ogólnopolskich zawodach.

Właśnie z tym klubem kojarzymy znanych sportowców takich jak Daniel Pliński, Marcin Wika, Mikołaj Sarnecki oraz Michał Kaczmarek.

Zapraszamy do fotorelacji z obchodów 25-lecia klubu.

 

Tekst:

Anna Zwierska-Dampc, Ewa Kowalska

Zdjęcia:

Kaja Włodarkiewicz, Seweryna Wolszon


Szukasz pomocy

ankieta

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo