Niezwykle wzruszająca okazała się wizyta naszych uczniów wraz z opiekunkami, Joanną Antkowiak-Reglińską i Agnieszką Grucza-Tomkiewicz w schronisku dla zwierząt w Dąbrówce 7 czerwca 2019 roku. Oprócz tego, że obdarowaliśmy podopiecznych karmą suchą i mokrą, to wybraliśmy się na spacer.

Radość psiaków, które miały szczęście udać się z nami na spacer, była niesamowita. Oczy mówiły wszystko, a taniec wokół opiekuna spaceru był dowodem wdzięczności. Spacer z psami to wielka przyjemność, ponieważ pogoda nam dopisała, a okoliczności natury zachwyciły każdego – zobaczcie koniecznie na zdjęciach.

Polecamy wszystkim wybrać się w wolnym czasie do schroniska i choć na chwilę uszczęśliwić naszych braci mniejszych. A może ktoś z Was zastanawia się, czy nie przygarnąć pieska lub kotka? Pracownicy schroniska zapraszają do odwiedzin siedem dni w tygodniu od godziny 10.00. Osoba do 16 roku życia musi być pod opieką dorosłego, zaś osoby między 16 a 18 rokiem życia muszą przedstawić pisemną zgodę rodziców na zostanie wolontariuszem schroniska. Osoby dorosłe podpisują umowę wolontariacką. Zachęcamy!

Szkolne Koło Wolontariatu
Agnieszka Grucza-Tomkiewicz


Szukasz pomocy

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo