Zbliżają się szczególne dni świąteczne. Czas, który spędzamy w gronie najbliższych nam osób. Jest to również czas, kiedy nasze serca otwierają się na potrzeby drugiego człowieka.

Klasa II technikum ekonomicznego i informatycznego postanowiła w tym roku obdarować prezentami pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Pucku. Uczniowie zdecydowali, że zamiast kupować sobie wzajemnie upominki, chcieliby przeznaczyć pieniądze na szlachetny cel. Drogą głosowania wybrali pomoc dla DPS-u.

Wizyta została zaplanowana na wtorek, 18 grudnia podczas religii oraz godziny wychowawczej. Uczniowie z opiekunkami, panią Agnieszką Gruczą-Tomkiewicz i panią Ewą Smugą-Keller oraz z prawdziwym Mikołajem wybrali się do placówki. Radość podopiecznych oraz personelu była ogromna. Okazało się, że kosmetyki, środki pielęgnacyjne, a także witaminy bardzo się przydadzą.

Klasa IITE/IITI wraz z wychowawcą składają wszystkim pracownikom szkoły, uczniom, a także ich bliskim zdrowych, wesołych świąt pełnych ciepła i życzliwości.

Tekst:
Agnieszka Grucza-Tomkiewicz

Zdjęcia:
Kuba Kuperszmit, kl. II TI

ankieta

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo