26 listopada 2018r. dwie uczennice z klasy 3b: Anna Dettlaff i Dominika Bochentin wzięły udział w konkursie gastronomicznym w Powiatowym Zespole Szkół nr 3 im. ks. Edmunda Roszczynialskiego w Wejherowie.

Podczas tegorocznej XV edycji konkursu należało sporządzić zakąskę z gęsi i deser świąteczny. W zmaganiach brały udział 2-osobowe zespoły ze szkół z Wejherowa, Rumi, Gdańska, Władysławowa i Pucka. Uczestnicy musieli wykazać się kreatywnością, dobrą organizacją pracy, przestrzegać zasad GHP i GMP, gdyż te wszystkie czynniki wpływały na ostateczną ocenę jury. Ogromne emocje towarzyszyły nie tylko uczniom, ale też opiekunom podczas trwania całego konkursu.

Wyniki konkursu okazały się dla nas pomyślne, gdyż w kategorii „zakąska” zajęliśmy III miejsce za przygotowanie musu z wątróbki gęsiej na bazie brandy i przypraw korzennych podanej z pieczywem chrupkim, galaretką mandarynkową i sosem żurawinowo-winnym. Brawo dziewczyny. Cieszymy się razem z Wami i czekamy na kolejne sukcesy naszych uczniów.

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo