PCKZiU w Maladze

Dzisiaj zaczyna się rekrutacja uczniów klasy III TL i III TI do projektu „Uczniowie PCKZiU w Pucku poznają technologię informacyjną i komunikacyjną w logistyce europejskiej”, który jest realizowany z projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Wszystkich chętnych uczniów ww. klas zapraszamy do składania formularzy rekrutacyjnych wraz ze zgodą rodziców. Można je pobrać ze strony lub odebrać od p. Mirosława Drożaka lub p. Rafała Wochny. Należy je złożyć do ww. nauczycieli w terminie do 14 września br.

Następnym etapem będzie przygotowanie prezentacji na temat:

  • uczniowie III TL: „Logistyka europejska teraz oraz prognozy na przyszłość”,
  • uczniowie III TI: „Najnowsze technologie ze szczególnym uwzględnieniem branży logistycznej”.

Na zakończenie prezentacji kandydat powinien obszernie odpowiedzieć na takie pytania jak: dlaczego chcę pojechać na praktyki do Hiszpanii, co chciałbym/chciałabym uzyskać biorąc udział w projekcie, czego chcę się nauczyć, jaką wiedzę zdobyć.

Warto też w prezentacji zawrzeć informacje o firmach, w których będzie się odbywała praktyka (logistycznych lub informatycznych, w zależności od profilu kandydata), a także o kulturze i tradycji regionu Andaluzja oraz Hiszpanii.

Prezentacje w wersji elektronicznej (lub linki do nich) należy przesłać do 21 września br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O terminie ich przedstawiania powiadomimy do 28.09.2018 r.

Regulamin rekrutacji.


Szukasz pomocy

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo