W minioną środę 13 grudnia 2017 gościliśmy w naszym Centrum uczniów 3 klas gimnazjów z terenu powiatu puckiego, prezentując im naszą ofertę edukacyjną na przyszły rok szkolny.

Przy ogromnym współudziale uczniów udało się nam przygotować różnego rodzaju prezentacje kierunków i specjalności obecnych w naszych szkołach, od typowo zawodowych przez ogólnokształcące do sportowych i rozwijających zainteresowania. Większość z tych działań aktywnie włączała do uczestnictwa naszych gości.

Opiekunowie i nauczyciele oraz przybyli z tej okazji przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Pucku: starosta Jarosław Białk, vice starosta Tomasz Herrmann oraz naczelnik Wydziału Edukacji Zdrowia i Promocji Iwona Domachowska mieli okazję skorzystać ze słodkiego poczęstunku i kawy lub herbaty w przygotowanej kawiarence.

Natomiast w sali patio dyrektor Grzegorz Pałucki witał gimnazjalistów i przekazywał im podstawowe informacje i wskazówki dotyczące programu Dnia Otwartego. Następnie grupa wokalno-muzyczna pod kierunkiem pani Moniki Wołoszyk wprowadzała w radosny, świąteczny nastrój zgromadzonych, prezentując na żywo piosenki i utwory o tematyce świątecznej.

Dzięki świetnej organizacji tego Dnia udało nam się zaprezentować nie tylko kierunki kształcenia i wyposażenie techniczne, ale też plany rozbudowy i atmosferę naszego Centrum, sprzyjającą zarówno nauce jak i rozwijaniu innych zainteresowań i pasji.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie, zarówno nauczycielom jak i też naszej młodzieży, która aktywnie uczestniczyła w organizacji Dnia Otwartego prezentując kierunki kształcenia na patio i w salach, oprowadzając gości po szkole, dokumentując fotograficznie ten dzień, przygotowując poczęstunek i umilając czas muzyką i śpiewem oraz występami cheerleaderek.

 Tekst:
Dariusz Knitter

Zdjęcia:
Szymon Lewiński, Klaudia Galewska, Paulina Elendt, Klaudia Lilla, Nikola Niebrzydowska, Dariusz Knitter

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo