W dniu 07.12.2017 uczennica klasy 2b Anna Dettlaff reprezentowała naszą szkołę w konkursie gastronomicznym, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wejherowie. Temat zmagań brzmiał: „Kaczka na świątecznym stole”.

W rywalizacji brały udział m.in. szkoły z Wejherowa, Władysławowa i Rumi.

Ania przygotowała konfitowane kacze udo podane na modrej kapuście z powidłami śliwkowymi, sosem wiśniowym, pyzami drożdżowymi, pieczoną czerwoną cebulą i marynowaną dynią. Nasza uczennica wróciła z dyplomem za udział w konkursie, bogatsza o nowe doświadczenia kulinarne.

Już niebawem kolejna rywalizacja naszych uczniów w wejherowskiej szkole.

Tekst i zdjęcia:
Barbara Budzisz

 

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo