20 listopada 2017 r. w sali sportowo-widowiskowej Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku odbyła się XIX Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt.

Do zawodów zgłosiły się 3 reprezentacje dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Puckiego. Zespoły grały między sobą systemem „każdy z każdym” 2 x 10 minut, zgodnie z przepisami PZPR i regulaminem POSM. Drużyna składała się z 7 zawodników na boisku plus zawodniczki rezerwowe.

Dziewczęta naszej szkoły pierwszy mecz rozegrały z ZSP Kłanino wygrywając 6:3. W następnym meczu z I LO Puck po bardzo zaciętym pojedynku nasza reprezentacja przegrała z zawodniczkami z „Puckiego Ogólniaka” 3:7. Trzeci mecz to pojedynek ZSP Kłanino i I LO Puck, który zakończył się wynikiem 7:3 dla gospodarzy.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce I LO Puck
II miejsce PCKZiU Puck
III miejsce ZSP Kłanino

Nasze dziewczęta wystąpily w skladzie: Julia Bieszk, Magdalena Drzeżdżon, Paulina Gut, Angelika Jeka, Maria Konkol, Kamila Kuchnowska, Sandra Marian, Paulina Oksiuta, Martyna Stencel, Alicja Wałkowska pod opieką Danuty Talarczyk. Na zakończenie zawodów Dyrektor POSM w Pucku Marek Heyducki wręczył najlepszym zespołom pamiątkowe dyplomy i medale.

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo