Prezentowana tutaj fotografia, wykonana przez naszego ucznia z klasy 2 TLg Damiana Malottki została nagrodzona 3 miejscem w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym: „Tu jest moje miejsce – Pomorskie!” organizowanym przez Urząd Marszałkowski województwa pomorskiego.

Do konkursu fotograficznego nadesłano 166 zdjęć. Zadaniem było uwiecznienie tego, jak dzięki dotacjom unijnym zmieniła się pomorska wieś. Mieszkańcy w swoich kadrach uwiecznili drogi rowerowe, skatepark, nowoczesne boiska, place zabaw czy nowy sprzęt rolniczy.

Konkurs podzielony był na dwie kategorie: dla dzieci i dorosłych. Młodzież nadesłała 94 zdjęcia, a osoby pełnoletnie 72. Komisja, w skład której weszli pracownicy urzędu marszałkowskiego i trójmiejscy fotoreporterzy oceniła łącznie 166 zdjęć. Szukali kadrów, które pokazywały wpływ Unii Europejskiej na rozwój obszarów wiejskich. Jury doceniło także oryginalne spojrzenie na tematykę i kreatywność.

Wyniki konkursu Kategoria dzieci i młodzież:

  • I miejsce – Marta Jaśniewska
  • II miejsce – Iga Kołodziejska
  • III miejsce – Damian Malottki

Serdecznie gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne zdjęcia Damiana!

Link do informacji na stronie internetowej: https://kociewie24.pl/aktualnosci/47112-znamy-zwyciezcow-konkursu-tu-jest-moje-miejsce-pomorskie


Szukasz pomocy

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo