Dnia 18 września na stadionie lekkoatletycznym w Pucku odbyły się Jesienne Mistrzostwa Lekkoatletyczne. Pogoda dopisała, wyniki również. Kilkoro uczniów z naszej szkoły zajęło miejsca na podium.

Najlepszymi biegaczami okazali się: Tamara Motyka która wywalczyła brązowy medal w biegu na 800m, Piotr Marczyński uzyskał dwa srebrne medale w biegu na 100m oraz 400m, Szymon Żalikowski zdobył brązowy medal w biegu na 400m, a Krzysztof Klahs na 800m. Znakomicie pobiegli również zawodnicy na 1500m. Wittbrodt Jacek zdobył złoto a Fobke Karol brązowy medal. Medale zdobyliśmy również w konkurencjach rzutowych i skocznościowych. W skoku w dal srebro wywalczyła Natalia Szmytke, a w skoku wzwyż Wiktoria Bonk oaz Paweł Woźniak. Szymon Groenwald uzyskał drugi wynik w rzucie dyskiem. Jagodzińska Martyna nie miała sobie równych w pchnięciu kulą a Tomasz Narloch w rzucie oszczepem.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom walki i zaangażowania.