Uwaga! Pragniemy zaprosić wszystkie osoby mogące oddać krew na pierwszą w tym roku szkolnym akcję honorowego krwiodawstwa! Akcja zostanie już kolejny raz  zorganizowana przy współpracy z Kaszubskim Klubem HDK PCK z Połchowa i prezesem klubu, Marcinem Sikorą na czele. Odbędzie się ona 1 października 2020 roku przy budynku A PCKZiU w Pucku, ale tym razem od strony bramy wjazdowej oraz czytelni.  Załoga krwiobusa będzie czekać na Was od 9.00 do 13.00. Z powodu zagrożenia epidemicznego rejestracja odbędzie się dwuetapowo – 1 etap to pomiar temperatury oraz wstępna ankieta w czytelni w budynku A, a drugi etap to ankieta krwiodawcy i badanie lekarskie w krwiobusie.

Koordynować akcją będzie p. Agnieszka Grucza-Tomkiewicz od 8.30. Zapraszamy osoby zdrowe, które nie mają przeciwwskazań do oddania krwi wymienionych w komunikacie RCKiK w Gdańsku:

http://krew.gda.pl/akcje-wyjazdowe,167,pl.html

Serdecznie zapraszamy pełnoletnich uczniów, słuchaczy, nauczycieli, pracowników PCKZiU oraz przyjaciół naszej szkoły! Przypominamy, że dzień, w którym krwiodawca oddaje krew, jest dniem wolnym od pracy i nauki.

Szkolne Koło Wolontariatu
Agnieszka Grucza-Tomkiewicz


Szukasz pomocy

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo