Drugi rok z rzędu reprezentanci naszej szkoły - Michał Tarnowski, Piotr Blok i Maciej Derc - udowodnili swoją dominację w siatkówce plażowej w województwie pomorskim. Bez straty seta przebrnęli przez eliminacje powiatowe i ½ finału województwa, deklasując drużyny z Rumi i Lęborka.

Finał Województwa Pomorskiego odbył się na gdyńskiej plaży dnia 6 czerwca. Zakwalifikowało się do niego 12 najlepszych drużyn. Zawody zostały rozegrane systemem brazylijskim do dwóch przegranych meczy.

Nasi zawodnicy bez trudu pokonali drużyny z Gdańska i Gniewu w rundzie eliminacyjnej oraz drużynę z Człuchowa w ¼ finału. Do większego wysiłku zmusiła ich dopiero drużyna z Malborka w ½ finału. Po zaciętej walce udało się pokonać przeciwników 2:0.

W finale przyszło nam się zmierzyć z drużyną z Kościerzyny. Pierwszy set nasi zawodnicy „przespali” i łatwo go oddali przeciwnikom. W drugim secie powoli weszli w swój rytm i spokojnie go wygrali. Podobnie sytuacja przedstawiała się w tie-breaku, gdzie przy gorącym dopingu kibiców kontrolowali sytuację do samego końca, wygrywając mecz, cały turniej i tym samym awansowali do finału Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Plażowej chłopców.